אלי החרמן בדירות דיסקרטיות

Byמנהל מערכת

אלי החרמן בדירות דיסקרטיות

 

אלי היה גבר חרמן, הוא היה בגיל שבעים ,נשוי לאותה אישה אבל לא מרגיש שהוא ממצה את החיים שלו, היא לא שוכבת אתו ואין שום יחסי אישות ביניהם. מה הוא יעשה? חבר המליץ לו על נערות מדהימות, נערות ליווי שמגיעות אל דירות דיסקרטיות.

אז מחוסר מצב כזה של אישה, חום ואהבה, הוא התחיל לחפש ריגושים ומפגשים וככה הגיע אל דירות דיסקרטיות.

לאשתו אמר שהוא יוצא למפגש עם חברים אבל בעצם היה בוחר אל דירות דיסקרטיות, הולך ואז חוזר אחרי כמה שעות שמילא את המצברים.

הייתה לו מישהי שהוא מאוד חיבב, אישה מדהימה, נראית מושלם, נערה צעירה שחבר המליץ לו עליה, הוא מצא שהיא חושנית ומדהימה וכך הם נפגשו בדירה דיסקרטית בכל פעם מחדש.

לפני שהם נכנסו למיטה, הוא לא שכח לקחת את הויאגרה, משהו שיעזור לו להישאר בשליטה, יש גברים שלא צריכים את הכדור, אבל הוא החליט שהוא לא מוותר, הוא מתרגש ולא רוצה לפספס את הרגע המושלם הזה.

הוא הגיע לשם, כמו בכל פעם, גם באותו לילה היא דאגה לספק אותו חזק, הם הזדיינו בטירוף במקלחת, אמבטיה, ג'קוזי, מצצה לו בהנאה ואז הוא פיסק את רגליה ונתן לה לגמור כפי שהיא לא גמרה מזה זמן רב.

משחקים בביצים, מעמידה לו את הזין שלעיתים בוגד בו ולא רואה ממטר, מביאה אותו בכל פעם לשיאים חדשים.

בפעם הזאת, כשהוא בא הוא בא עם סלסלת פירות, תותים ואפילו קצת קצפת, השכיב אותה על המיטה, מרח עליה את כל הסלט פירות הזה ופשוט ליקק אותה מרגל ועד ראש.

הוא לא יכול היה להתאפק, הוא היה בתוכה, מזיין אותה במהירות וחזק, רצה לגמור ולא ידע איך לשהות את הגמירה שלו.

הפעם הוא יתאפק עוד קצת. הוא ליקק את גופה עוד קצת, חדר אליה כשהיא שוכבת על הבטן, משחק עם הדגדגן שלה והיא משפריצה את הטעמים המדהימים שלה על האצבעות שלו בזמן שהוא גומר יחד איתה והם צועקים כאילו אין מחר.

אורגזמה מטורפת, משהו בלתי נשכח.

 

About the author

מנהל מערכת administrator