הביקור המפתיע בישראל  – מפגש לוהט עם שירותי ליווי

Byמנהל מערכת

הביקור המפתיע בישראל  – מפגש לוהט עם שירותי ליווי

הביקור המפתיע בישראל  – מפגש לוהט עם שירותי ליווי

חיפשתי לעצמי רגע נחמה, הגעתי לארץ ולא ידעתי איך ממשיכים מכאן, מה אני באמת עושה? אני בפגישת עסקים, מרגיש די לבד, רציתי לארח לעצמי קצת חברה, אז איפה באמת מתחילים? חבר טוב המליץ לי על שירותי ליווי. פשוט כך, נשים מדהימות שמעבירות לך את הזמן בענק.

לא חיפשתי מערכת זוגית ארוכה, הרי אני פה רק על מנת להתארח וככה היה, שיחה אחת והיא כבר הייתה איתי, עברנו את הבר  הסמוך, שתינו קצת יין, אכלנות ארוחת ערב, יש לציין שזה מדהים ללכת לצד אישה שנראית כמו האישה שהצמידו לי מטעם שירותי ליווי.

בסוף הערב חשבתי שזהו, כל אחד הולך לבית שלו, אבל אז היא תפסה אותי בחולצה ושאלה, לאן אני הולך, לפתה אותי חזק, קירבה אותי אליה ודחפה אותי אל איזו סמטה חשוכה.

את זה עוד לא היה לי.

היא נישקה אותי בלהט מטורף, לא מחכה יותר מדי, יורדת למטה, פותחת את המכנסיים שלי, מוציאה את איבר המין שלי ועוד לפני שאני מבין מה קורה הוא כבר בתוך הפה הרטוב והלח הזה שלה. חלום שהתגשם, הכול בהסתר מה שהופך את זה אפילו יותר מרגש.

היא מוצצת לי בחוזקה ואני כל הזמן עם המבט, אולי מישהו יגיח מאיפשהו? מה יהיה אז? הלחץ, הפחד, האדרנלין, הכול ביחד כמעט והביא אותי לאורגזמה.

דחפתי אותה קלות את הקיר, העפתי ממנה את התחתונים ופשוט חדרתי אליה במלוא העוצמה. מזיין אותה חזק.

כמה פעמים אני חודר אליה, הידיים שלה לפותות חזק אל הקיר, חודר עוד כמה פעמים וזהו, מרגיש שאני פשוט חייב לגמור בתוכה.

היא מרגישה שאני רוצה לגמור ובאופן פלא, היא פשוט גומרת יחד איתי בדיוק שמישהו עובר אבל אז זה כבר לא מפריע לנו. אנחנו פשוט ממשיכים ולא נותנים לזה לבלבל אותנו.

אורגזמה מטורפת שלי ושלה, אנחנו גומרים יחד ומגיעים לשיאים חדשים שלא הכרתי.

מתלבשים מהר, מעשנים איזו סיגריה טובה ונעלמים כלעומת שבאנו מהמקום המטורף הזה.

 

About the author

מנהל מערכת administrator