הגשמת פנטזיה באמצעות שירותי ליווי

Byמנהל מערכת

הגשמת פנטזיה באמצעות שירותי ליווי

הגשמת פנטזיה באמצעות שירותי ליווי

אני זוכר את היום הזה כאילו היה אתמול, משהו מרגש ביותר, אין לתאר את התחושה הכללית, איך שראיתי אותה ידעתי שזה בדיוק זה, זה מה שאני צריך בפועל אבל האם היא תסכים בכלל להסתכל לכיוון שלי? כל מה שרציתי זה להגשים פנטזיה באמצעות שירות ליווי, או שירותי ליווי, לא רציתי לצאת לבר ולא לחפש סתם בכל מיני מקומות וככה בשיחה אחת מצאתי את עצמי מגשים את הפנטזיה שעליה אני אספר לכם בדיוק כאן.

היא הייתה מושלמת, בדיוק כמו שתמיד חלמתי לעצמי, מישהי שנראית מדהים, חייכנית, גומות חן, אודם אדום גוף מושלם, מה עוד בן אדם יכול לבקש?

קבענו בדירה מתחת לבית שלי, אני מעדיף לשמור על דיסקרטיות ולכן זה בהחלט היה הדבר הטוב ביותר, דירה שאף אחד לא מכיר, מקום מפגש מושלם כמו באותן דירות דיסקרטיות .

היא חיכתה לי שם, בקבוק שמפניה פתוח, כוס ביד, מזמינה אותי להצטרף לג'קוזי שבתוכו היא נמצאת חפה מבגדים, השאירה את הכול מאחור.

אני נכנס יחד איתה, חצי עם בגדים וחצי בלי והיא פורצת בצחוק גדול, אנחנו מתחילים להתגפף, להתנשק בלהט שאין לתאר.

הידיים שלה על הפנים שלי, על הצוואר שלי ולאט ובזהירות מטיילות לעבר החלק התחתון שלי, אוחזות את איבר המין שלי ולמרות המים המבעבעים אני מרגיש את המגע הזה שלה ולא יכול להסתיר את ההתרגשות שלי.

היא ממשיכה לנשק אותי, בודקת ומוודא שיש לי זקפה בדיוק כמו שהיא אוהבת ורוצה. היא מפסקת את רגליה, רוכנת מעליי, מכוונת את האיבר שלי לתוכה ובום אני בפנים, מרגיש את המיצים שלה, את הגוף שלה, את שרירי הכוס הרטוב שלה נסגרים עליי, אני מרוגש ומתרגש, לא רוצה לגמור, עוד קצת.

היא יורדת ועולה ואני רואה את הפנים שלה, נראות מיוסרות אבל נהנות מכל רגע, יורדת ועולה, אוחזת בחזה שלי בזמן שהידיים שלי על הפטמות שלה.

אני צועק בכל הכוח, תגמרי מותק תגמרי ואנחנו גומרים יחד בתוך הג'קוזי החמים הזה בתוך דירה מושלמת.

 

 

About the author

מנהל מערכת administrator